Poniedziałek, 30 listopada 2015

Pardon

Poppolityka. Prawdy, emocje i pogłoski

Pokrewne

Wtorek [24.02.2009]

"Nazistowska Polska". To my wywołaliśmy wojnę?

Bo przecież nie żaden Hitler, nie Niemcy. Nasi dobrzy zachodni sąsiedzi, jak już wiemy, byli w przeważającej większości "dzielnymi antyfaszystami". Czytaj


Czwartek [21.08.2008]

Protest w Anglii: "Polacy nie palili Żydów dla zabawy!"

Trochę tragikomiczna afera wokół felietonu Gilesa Corena wciąż trwa. Dziś w Londynie będzie protest. Obrażać się umiemy jak żadna nacja na świecie. Ale czy naprawdę mamy o co? Czytaj


Czwartek [10.01.2008]

J.T. Gross: po wojnie Polacy nienawidzili Żydów

"Antysemityzm to Mount Everest polskiej historii. Po II wojnie światowej był w Polsce powszechny" - mówił w czwartek wieczorem Jan Tomasz Gross, autor "Sąsiadów" i "Strachu", w TVP Info. Czytaj

Najczęściej:

Sobota [ 9.08.2008]

Ukryci Żydzi rządzą Polską? Jest ich 6 milionów!

Oficjalnie Żydów jest w Polsce może ze 20 tysięcy. Nieoficjalnie - parę milionów. Knujących w ukryciu przeciw Polakom. Jak niegdyś Mickiewicz, Słowacki czy Stanisław August Poniatowski. Czytaj


Poniedziałek [17.09.2007]

Dlaczego ojciec Rydzyk wybrał audi?

Znamy kulisy najgłośniejszej ostatnio transakcji kupna samochodu. Dealer był ponoć na tyle przekonywujący, że najsłynniejszy redemptorysta świata dał sie skusić na ten model. Jedynym warunkiem Rydzyka było usunięcie dwóch cyfr z maski samochodu. Tak mógł wyglądać sprzedawca według Michała Korsuna. Czytaj


Czwartek [31.03.2011]

"Wyborcza" wie kto zabrał wieniec spod pałacu!

Poznajecie panią na zdjęciu? Czytaj


Środa [30.03.2011]

Hofman: Dajcie pomnik albo żałoba do końca świata

PiS jasno stawia warunki. Czytaj


Środa [30.03.2011]

Wielka afera! Zasłonili krzyż dla minister edukacji

Poseł PiS będzie interpelował. Czytaj


Poniedziałek [28.03.2011]

Sprytne posunięcie Jarosława. Zrzekł się immunitetu!

Schetyna potwierdza wpłynięcie wniosku. Czytaj


Czwartek [31.03.2011]

Paweł Rybicki z Pardonu przemagluje Kaczyńskiego

Telewizyjny debiut Salonu 24 jest też debiutem naszego kolegi. Czytaj


Poniedziałek [28.03.2011]

Skandalista od psich kup: Urban jest bardziej moralny niż JP2!

Bo "papież był hipokrytą".

Czytaj


Wtorek [29.03.2011]

Błaszczak: To PiS jest prawdziwą opozycją

I zobaczcie jaki wspaniały jest prezes, że zrezygnował z immunitetu. Czytaj


Piątek [25.03.2011]

Sejm odbierze immunitet Kaczyńskiemu przed 10 kwietnia

Platforma podgrzewa atmosferę. Czytaj


Pardon / Artykuďż˝ „Ukryci Żydzi rządzą Polską? Jest ich 6 milionów!”
Magda Hartman | Sobota [ 9.08.2008, 0:01]

Ukryci Żydzi rządzą Polską? Jest ich 6 milionów!

Oficjalnie Żydów jest w Polsce może ze 20 tysięcy. Nieoficjalnie - parę milionów. Knujących w ukryciu przeciw Polakom. Jak niegdyś Mickiewicz, Słowacki czy Stanisław August Poniatowski.

Magda Hartman

2399 komentarzy
ENDGAME film na google
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:21 [ 9.08.2008] ENDGAME film na google
Mam nieodparte wrażenie, że Kaczyńscy, to jedni z tych syjonistyczno-faszystowskich towarzyszy obok J.K. Mikke i Macierewicza, którzy mają kontrolować, rozbijać i ośmieszać ruch patriotyczno-niepodległościowy w Polsce tak jak ongiś Leszek Moczulski. Wydaje się, że to niemożliwe, że bronią polkiej racji stanu, ale to tylko działania pozorowane, co innego mówią a co innego robią np. gładkie przyjęcie erokonstytucji przez PiS, albo te ostatnie wybory to było przecież kontrolowane przejęcie władzy. Kaczyński zrobił swoje, zniszczył Samoobronę i LPR, ośmieszył ruch patriotyczny i polską prawicę. No a co z komisją śledzczą w sprawie prywatyzacji polskich kiedyś banków? Balcerowicz i Gronkiewicz-Waltz są nietykalni! Nie było przecież racjonalnych powodów na rozpisywanie nowych wyborów, czemu dziwili się nawet brytyjscy komentatorzy! Wszyskich nabierają! Właściwie to nie ma już większego znaczenia, kto w Polsce rządzi, bo wszyscy są praktycznie kupieni albo podstawieni. Czy to Tusk czy Kaczyński, to jedno plemię i ci sami mocodawcy. Potrzebna jest siła w Polsce, która będzie przeciwko Unii Europejskiej i przeciwko NATO i USA! I tego się boi cała elita polityczna od lewa do prawa. Tusk udaje, że jest przeciw tarczy a Kaczyński udaje, że jest przeciwko traktatowi haha! Chcą podzielić społeczeństwo zgodnie z zasadą "dziel i rządź", żeby społeczeństwo nie było w przeważającej części przeciwko tarczy i przeciwko traktatowi jednocześnie. Zrozumcie ludziska, że to jest kontrola nad naszymi umysłami byśmy nie zrozumieli, o co tak naprawdę chodzi. Nie dajmy się nabierać. Mają zniknąć państwa narodowe, już wszystko jest na ukończeniu. Chodzi oczywiście o Nowy Porządek Świata. Za Unią Europejską powstaje właśnie Unia Północnoamerykańska, o czym społeczeństwo praktycznie nie wie, nawet obywatele zainteresowanych krajów. Wszystkim kierują najbogatsi ludzie świata i ich przedstawiciele w elitach rządowych większości państw tzw. Grupa Bilderbergów. A czy wiecie, że Olechowski, Kwaśniewski i jeszcze jakiś gość z branży farmaceutycznej Jacek Szwajcowski oraz H. Suchocka są zapraszani na spotkania "Grupy Bilderbergów"? Unia nie jest w opozycji do USA. W przyszłości to ma być jedno państwo!! Gdy Unia Europejska się już ukonstytuje, to nastąpi nagły nawrót do katolicyzmu w całej Europie a nowy papież będzie jej duchowym przywódcą. Potem stworzą New World Order i Rząd Światowy! Ale najzabawniejsze jest to, że zrobią to rękami socjalistów! Homoseksualiści, ateiści, komuniści, lewicowi rewolucjoniści i inni nieprawomyślni ludzie będą prześladowani i nastąpi. Nie wierzycie? Tony Blair już jest katolikiem a Bush chce się nawrócić hehe! Masoneria i Iluminaci opanowali już Kościół katolicki i posłuży im on do zapanowania nad głupimi ludzmi! Sataniści opanują świat? Poszukajcie w internecie prawdy póki jeszcze nie ma kagańca. Na Google i You Tube jest dużo materiałów, są tam ciekawe filmy Zeitgeist, Engame, 911 Plane Site, Money as Debt, Loose Change i Terrorstorm.
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:23 [ 9.08.2008] gość

autor: gość

autor: gość

autor: gość

mam na nazwisko Ciolek, wiec wychodzi na to, ze jestem zydowka;) w sumie to nie mam nic przeciwko, bede was zwalczac Polacy hehe
"Ciołek" to obecnie oznacza "głupek", możesz byc więc żydówką.
nie obchodzi mnie to.. wywodzi sie ono z rodu ksiazecego o wspanialej historii tak wiec sie nim szczyce
Sama zaczęłaś!.
Ciołek to był z Żelechowa, dowodził wojskami koronnymi pod Grunwaldem, ale nie był księciem.
boukun
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:23 [ 9.08.2008] boukun
Tyle tylko Pani Hartman, że to nie Polacy decydują o tym, czy mogą być uważani za Żydów. Żydem się jest, albo się nim nie jest. Ci rządzący skrycie Polską Żydzi mają swoje kartoteki i pielęgnują dynastie ...
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:25 [ 9.08.2008] gość
KTO DAL HITLEROWI NA DRUGA WOJNE SWIATOWA?
Gospodarka niemiecka lezala Hitler byl golodupcew,pytam skad i w jakim celu ten ktos sfinasowal(wykorzystal) poczatkowe myslenie Hitlera i co Hitler odkryl jak sie obudzil?
meganthor
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:28 [ 9.08.2008] meganthor
Witam wszystkich,
nie mogę pojąć skąd się bierze antysemityzm. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to to, że nie-Żydzi zazdroszczą Żydom, tylko czego?
Tego, że przez wieki nie mieli własnego państwa i bujali się po całym świecie przeganiani z jednego kąta w inny i tak bez końca? Tego, że mają państwo w którym jego obywatele żyją w stanie ciągłego stresu i strachu, że zaraz ich nie będzie bo dookoła mają samych wrogów i że jak im inni(USA, etc. )nie pomogą to klapa?
Ja w ogóle nie widzę w Polsce władzy Żydów, w ogóle nie dostrzegam pogardy jakichkolwiek Żydów wobec Polaków! Oświeććie mnie proszę!
Boker Tov
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:31 [ 9.08.2008] gość
Ten artykuł to jak zwykle u Magdy Hartman - bzdet. Czy ona na prawdę nie potrafi nic ciekawego napisać? Przekłamań w tym tekście jest takie mnóstwo, ze nawet trudno je prostować. Ale drobny przykład - kiedy prof. Geremek oficjalnie przyznał się , że jest z matki i ojca pochodzący od Żydów? No gdzie?
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:32 [ 9.08.2008] gość
Mój tato jest pochodzenia żydowskiego, czy ja jestem Żydówką która nienawidzi Polaków? Czy fakt, że oburza mnie skala alkoholizmu, pracy na łapu-capu i byle jak oraz brak profesjonalizmu Polaków w różnych dziedzinach, to też jest jakiś komplot z mojej strony?
Rządzą Ci, którzy są mądrzejsi, sprytniejsi i bardziej operatywni. Nie rządzą fajtłapy, które dla usprawiedliwienia swojego niedołęstwa szukają winnych wśród Żydów, na przykład.
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:32 [ 9.08.2008] gość
Jest bardzo smutne, że mimo istnienia od kilku lat demaskatorskich dowodów osoby skompromitowane wciąż egzystują w życiu publicznym: Leszek Balcerowicz, Barbara Labuda, Władysław Frasyniuk, Lech Wałęsa, Andrzej Olechowski, Hanna Gronkiewicz Walc, Jan Krzysztof Bielecki, Paweł Piskorski, Bronisław Geremek, Karol Modzelewski, Adam Michnik, Jan Lityński i kilkaset podobnych osób.

Władysław Geremek - pod skrzydłami global-masona Zbigniewa Brzezińskiego

Kariery Olechowskiego i Suchockiej są typowe dla ludzi ze ścisłej czołówki udecji. Właściwie każda wpływowa postać tego obozu może pochwalić się znaczącymi kontaktami z międzynarodową elitą. Minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek zdążył nawiązać te kontakty jeszcze w latach 60-tych, gdy po raz pierwszy był wykładowcą College de France, jednej z najważniejszych francuskich uczelni. W 1990 r. Geremek brał udział w waszyngtońskim spotkaniu Komisji Trójstronnej ( Trilateral Commission) , która pełni podobną funkcję , co Klub Bilderberg, ale skupia elity nie tylko z Zachodu (Ameryka Północna i Europa), lecz także z Japonii. Inicjatorem powstania tego ciała w 1973 r. był Zbigniew Brzeziński, jedna z czołowych postaci globalistycznej międzynarodówki.
http://www.polonica.net/grupa_Bilderberg.htm
boukun
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:34 [ 9.08.2008] boukun
W ciagu ostatnich 19 lat wszyscy ministrowie spraw zagranicznych RP byli tradycyjnie pochodzenia zydowskiego.
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:34 [ 9.08.2008] gość
Wchodzenie ludzi z Polski do elit międzynarodowych odbywa się także poprzez instytucje finansowe. Prezes Narodowego Banku Polskiego, Hanna Gronkiewicz-Waltz, od lat jest stałym gościem Światowego Forum Gospodarczego, które odbywa się w szwajcarskim uzdrowisku Davos, zaś czasopismo ,,Global Finance przyznało jej w 1997 r. nagrodę dla najlepszego prezesa banku centralnego. Nic dziwnego, skoro jeszcze do niedawna jej głównym doradcą był Stanisław Gomułka, ,,marcowy emigrant, który po 1969 r. został profesorem w London School of Economics, a dzisiaj doradza wicepremierowi Leszkowi Balcerowiczowi. Zresztą sam Balcerowicz cieszy się uznaniem wpływowych kół na Zachodzie, skoro kilka lat temu był jednym z kandydatów do Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, a jeden z największych banków amerykańskich Merrill Lynch zaprosił go do swojego Komitetu Honorowego. Notabene, dyrektorem polskiej placówki Merrill Lynch jest obecnie Krzysztof Krowacki, były wiceminister finansów w rządzie Suchockiej i główny negocjator redukcji naszego zadłużenia. Również były premier Jan Krzysztof Bielecki wybrał podobną drogę kariery - od 1993 r. jest przedstawicielem Polski w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. Z kolei były wicepremier Grzegorz Kołodko po opuszczeniu swojej funkcji został ekspertem Banku Światowego.
Michnik - "żyd roku"
Równie dużym uznaniem cieszy się w tych gremiach Adam Michnik. Został on już uhonorowany nagrodą Prix de Liberte przez francuski Pen Club (czyli międzynarodową organizację literatów ) zaś w USA otrzymał Nagrodę Praw Człowieka im. Roberta Kennedy ego oraz przed kilkoma laty tytuł ,,Żyda roku, nadawany przez amerykańskie organizacje żydowskie. Nie powinno to dziwić, wszakże w Nowym Jorku mieszka brat Michnika, Jerzy ( drugi brat, Stefan, mieszka w Szwecji ). Do bardzo dobrych przyjaciół redaktora ,,Gazety Wyborczej należy m.in. Daniel Cohn-Bendit, sławny przywódca rebelii paryskich studentów w maju 1968 r., a obecnie deputowany do Parlamentu Europejskiego z ramienia niemieckiej Partii Zielonych. Cohn-Bendit odwiedził Michnika wiosną br., gdy przebywał z wizytą w Warszawie.

© Pardon 2006-2015. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one. Wszystkie tagi | Kontakt | Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptacj� Regulaminu. | FAQ | Polityka prywatności

u�ywane auta, nieruchomo�ci og�oszenia, RTV - telewizory, kamery wideo, AGD - zmywarki, kuchenki, pralki,
aparaty fotograficzne i cyfrowe, notebooki, laptopy, biustonosze, perfumy, buty damskie, bielizna damska