Czwartek, 25 sierpnia 2016

Pardon

Poppolityka. Prawdy, emocje i pogłoski

Pokrewne

Wtorek [24.02.2009]

"Nazistowska Polska". To my wywołaliśmy wojnę?

Bo przecież nie żaden Hitler, nie Niemcy. Nasi dobrzy zachodni sąsiedzi, jak już wiemy, byli w przeważającej większości "dzielnymi antyfaszystami". Czytaj


Czwartek [21.08.2008]

Protest w Anglii: "Polacy nie palili Żydów dla zabawy!"

Trochę tragikomiczna afera wokół felietonu Gilesa Corena wciąż trwa. Dziś w Londynie będzie protest. Obrażać się umiemy jak żadna nacja na świecie. Ale czy naprawdę mamy o co? Czytaj


Czwartek [10.01.2008]

J.T. Gross: po wojnie Polacy nienawidzili Żydów

"Antysemityzm to Mount Everest polskiej historii. Po II wojnie światowej był w Polsce powszechny" - mówił w czwartek wieczorem Jan Tomasz Gross, autor "Sąsiadów" i "Strachu", w TVP Info. Czytaj

Najczęściej:

Sobota [ 4.09.2010]

Prawda o Henryce Krzywonos: Nie bohaterka, a...

Nowym idolem Polaków stała się kobieta, która wysiadła z zepsutego tramwaju. Czytaj


Sobota [ 9.08.2008]

Ukryci Żydzi rządzą Polską? Jest ich 6 milionów!

Oficjalnie Żydów jest w Polsce może ze 20 tysięcy. Nieoficjalnie - parę milionów. Knujących w ukryciu przeciw Polakom. Jak niegdyś Mickiewicz, Słowacki czy Stanisław August Poniatowski. Czytaj


Poniedziałek [28.03.2011]

Sprytne posunięcie Jarosława. Zrzekł się immunitetu!

Schetyna potwierdza wpłynięcie wniosku. Czytaj


Środa [30.03.2011]

Hofman: Dajcie pomnik albo żałoba do końca świata

PiS jasno stawia warunki. Czytaj


Środa [30.03.2011]

Niesiołowski dostał kilkadziesiąt tysięcy. Za Smoleńsk?!

Żenada w Sejmie. Czytaj


Czwartek [31.03.2011]

PiS: Rosjanie zawirusowali komputery "Naszego Dziennika"

Karol Karski z PiS rusza na odsiecz. Czytaj


Czwartek [31.03.2011]

Paweł Rybicki z Pardonu przemagluje Kaczyńskiego

Telewizyjny debiut Salonu 24 jest też debiutem naszego kolegi. Czytaj


Piątek [25.03.2011]

Sejm odbierze immunitet Kaczyńskiemu przed 10 kwietnia

Platforma podgrzewa atmosferę. Czytaj


Czwartek [31.03.2011]

"Wyborcza" wie kto zabrał wieniec spod pałacu!

Poznajecie panią na zdjęciu? Czytaj


Poniedziałek [28.03.2011]

Skandalista od psich kup: Urban jest bardziej moralny niż JP2!

Bo "papież był hipokrytą".

Czytaj


Pardon / Artykuďż˝ „Ukryci Żydzi rządzą Polską? Jest ich 6 milionów!”
Magda Hartman | Sobota [ 9.08.2008, 0:01]

Ukryci Żydzi rządzą Polską? Jest ich 6 milionów!

Oficjalnie Żydów jest w Polsce może ze 20 tysięcy. Nieoficjalnie - parę milionów. Knujących w ukryciu przeciw Polakom. Jak niegdyś Mickiewicz, Słowacki czy Stanisław August Poniatowski.

Magda Hartman

2399 komentarzy
ENDGAME film na google
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:21 [ 9.08.2008] ENDGAME film na google
Mam nieodparte wrażenie, że Kaczyńscy, to jedni z tych syjonistyczno-faszystowskich towarzyszy obok J.K. Mikke i Macierewicza, którzy mają kontrolować, rozbijać i ośmieszać ruch patriotyczno-niepodległościowy w Polsce tak jak ongiś Leszek Moczulski. Wydaje się, że to niemożliwe, że bronią polkiej racji stanu, ale to tylko działania pozorowane, co innego mówią a co innego robią np. gładkie przyjęcie erokonstytucji przez PiS, albo te ostatnie wybory to było przecież kontrolowane przejęcie władzy. Kaczyński zrobił swoje, zniszczył Samoobronę i LPR, ośmieszył ruch patriotyczny i polską prawicę. No a co z komisją śledzczą w sprawie prywatyzacji polskich kiedyś banków? Balcerowicz i Gronkiewicz-Waltz są nietykalni! Nie było przecież racjonalnych powodów na rozpisywanie nowych wyborów, czemu dziwili się nawet brytyjscy komentatorzy! Wszyskich nabierają! Właściwie to nie ma już większego znaczenia, kto w Polsce rządzi, bo wszyscy są praktycznie kupieni albo podstawieni. Czy to Tusk czy Kaczyński, to jedno plemię i ci sami mocodawcy. Potrzebna jest siła w Polsce, która będzie przeciwko Unii Europejskiej i przeciwko NATO i USA! I tego się boi cała elita polityczna od lewa do prawa. Tusk udaje, że jest przeciw tarczy a Kaczyński udaje, że jest przeciwko traktatowi haha! Chcą podzielić społeczeństwo zgodnie z zasadą "dziel i rządź", żeby społeczeństwo nie było w przeważającej części przeciwko tarczy i przeciwko traktatowi jednocześnie. Zrozumcie ludziska, że to jest kontrola nad naszymi umysłami byśmy nie zrozumieli, o co tak naprawdę chodzi. Nie dajmy się nabierać. Mają zniknąć państwa narodowe, już wszystko jest na ukończeniu. Chodzi oczywiście o Nowy Porządek Świata. Za Unią Europejską powstaje właśnie Unia Północnoamerykańska, o czym społeczeństwo praktycznie nie wie, nawet obywatele zainteresowanych krajów. Wszystkim kierują najbogatsi ludzie świata i ich przedstawiciele w elitach rządowych większości państw tzw. Grupa Bilderbergów. A czy wiecie, że Olechowski, Kwaśniewski i jeszcze jakiś gość z branży farmaceutycznej Jacek Szwajcowski oraz H. Suchocka są zapraszani na spotkania "Grupy Bilderbergów"? Unia nie jest w opozycji do USA. W przyszłości to ma być jedno państwo!! Gdy Unia Europejska się już ukonstytuje, to nastąpi nagły nawrót do katolicyzmu w całej Europie a nowy papież będzie jej duchowym przywódcą. Potem stworzą New World Order i Rząd Światowy! Ale najzabawniejsze jest to, że zrobią to rękami socjalistów! Homoseksualiści, ateiści, komuniści, lewicowi rewolucjoniści i inni nieprawomyślni ludzie będą prześladowani i nastąpi. Nie wierzycie? Tony Blair już jest katolikiem a Bush chce się nawrócić hehe! Masoneria i Iluminaci opanowali już Kościół katolicki i posłuży im on do zapanowania nad głupimi ludzmi! Sataniści opanują świat? Poszukajcie w internecie prawdy póki jeszcze nie ma kagańca. Na Google i You Tube jest dużo materiałów, są tam ciekawe filmy Zeitgeist, Engame, 911 Plane Site, Money as Debt, Loose Change i Terrorstorm.
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:23 [ 9.08.2008] gość

autor: gość

autor: gość

autor: gość

mam na nazwisko Ciolek, wiec wychodzi na to, ze jestem zydowka;) w sumie to nie mam nic przeciwko, bede was zwalczac Polacy hehe
"Ciołek" to obecnie oznacza "głupek", możesz byc więc żydówką.
nie obchodzi mnie to.. wywodzi sie ono z rodu ksiazecego o wspanialej historii tak wiec sie nim szczyce
Sama zaczęłaś!.
Ciołek to był z Żelechowa, dowodził wojskami koronnymi pod Grunwaldem, ale nie był księciem.
boukun
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:23 [ 9.08.2008] boukun
Tyle tylko Pani Hartman, że to nie Polacy decydują o tym, czy mogą być uważani za Żydów. Żydem się jest, albo się nim nie jest. Ci rządzący skrycie Polską Żydzi mają swoje kartoteki i pielęgnują dynastie ...
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:25 [ 9.08.2008] gość
KTO DAL HITLEROWI NA DRUGA WOJNE SWIATOWA?
Gospodarka niemiecka lezala Hitler byl golodupcew,pytam skad i w jakim celu ten ktos sfinasowal(wykorzystal) poczatkowe myslenie Hitlera i co Hitler odkryl jak sie obudzil?
meganthor
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:28 [ 9.08.2008] meganthor
Witam wszystkich,
nie mogę pojąć skąd się bierze antysemityzm. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to to, że nie-Żydzi zazdroszczą Żydom, tylko czego?
Tego, że przez wieki nie mieli własnego państwa i bujali się po całym świecie przeganiani z jednego kąta w inny i tak bez końca? Tego, że mają państwo w którym jego obywatele żyją w stanie ciągłego stresu i strachu, że zaraz ich nie będzie bo dookoła mają samych wrogów i że jak im inni(USA, etc. )nie pomogą to klapa?
Ja w ogóle nie widzę w Polsce władzy Żydów, w ogóle nie dostrzegam pogardy jakichkolwiek Żydów wobec Polaków! Oświeććie mnie proszę!
Boker Tov
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:31 [ 9.08.2008] gość
Ten artykuł to jak zwykle u Magdy Hartman - bzdet. Czy ona na prawdę nie potrafi nic ciekawego napisać? Przekłamań w tym tekście jest takie mnóstwo, ze nawet trudno je prostować. Ale drobny przykład - kiedy prof. Geremek oficjalnie przyznał się , że jest z matki i ojca pochodzący od Żydów? No gdzie?
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:32 [ 9.08.2008] gość
Mój tato jest pochodzenia żydowskiego, czy ja jestem Żydówką która nienawidzi Polaków? Czy fakt, że oburza mnie skala alkoholizmu, pracy na łapu-capu i byle jak oraz brak profesjonalizmu Polaków w różnych dziedzinach, to też jest jakiś komplot z mojej strony?
Rządzą Ci, którzy są mądrzejsi, sprytniejsi i bardziej operatywni. Nie rządzą fajtłapy, które dla usprawiedliwienia swojego niedołęstwa szukają winnych wśród Żydów, na przykład.
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:32 [ 9.08.2008] gość
Jest bardzo smutne, że mimo istnienia od kilku lat demaskatorskich dowodów osoby skompromitowane wciąż egzystują w życiu publicznym: Leszek Balcerowicz, Barbara Labuda, Władysław Frasyniuk, Lech Wałęsa, Andrzej Olechowski, Hanna Gronkiewicz Walc, Jan Krzysztof Bielecki, Paweł Piskorski, Bronisław Geremek, Karol Modzelewski, Adam Michnik, Jan Lityński i kilkaset podobnych osób.

Władysław Geremek - pod skrzydłami global-masona Zbigniewa Brzezińskiego

Kariery Olechowskiego i Suchockiej są typowe dla ludzi ze ścisłej czołówki udecji. Właściwie każda wpływowa postać tego obozu może pochwalić się znaczącymi kontaktami z międzynarodową elitą. Minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek zdążył nawiązać te kontakty jeszcze w latach 60-tych, gdy po raz pierwszy był wykładowcą College de France, jednej z najważniejszych francuskich uczelni. W 1990 r. Geremek brał udział w waszyngtońskim spotkaniu Komisji Trójstronnej ( Trilateral Commission) , która pełni podobną funkcję , co Klub Bilderberg, ale skupia elity nie tylko z Zachodu (Ameryka Północna i Europa), lecz także z Japonii. Inicjatorem powstania tego ciała w 1973 r. był Zbigniew Brzeziński, jedna z czołowych postaci globalistycznej międzynarodówki.
http://www.polonica.net/grupa_Bilderberg.htm
boukun
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:34 [ 9.08.2008] boukun
W ciagu ostatnich 19 lat wszyscy ministrowie spraw zagranicznych RP byli tradycyjnie pochodzenia zydowskiego.
gość
Zgłoś do usunięcia » Odpowiedz 01:34 [ 9.08.2008] gość
Wchodzenie ludzi z Polski do elit międzynarodowych odbywa się także poprzez instytucje finansowe. Prezes Narodowego Banku Polskiego, Hanna Gronkiewicz-Waltz, od lat jest stałym gościem Światowego Forum Gospodarczego, które odbywa się w szwajcarskim uzdrowisku Davos, zaś czasopismo ,,Global Finance przyznało jej w 1997 r. nagrodę dla najlepszego prezesa banku centralnego. Nic dziwnego, skoro jeszcze do niedawna jej głównym doradcą był Stanisław Gomułka, ,,marcowy emigrant, który po 1969 r. został profesorem w London School of Economics, a dzisiaj doradza wicepremierowi Leszkowi Balcerowiczowi. Zresztą sam Balcerowicz cieszy się uznaniem wpływowych kół na Zachodzie, skoro kilka lat temu był jednym z kandydatów do Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, a jeden z największych banków amerykańskich Merrill Lynch zaprosił go do swojego Komitetu Honorowego. Notabene, dyrektorem polskiej placówki Merrill Lynch jest obecnie Krzysztof Krowacki, były wiceminister finansów w rządzie Suchockiej i główny negocjator redukcji naszego zadłużenia. Również były premier Jan Krzysztof Bielecki wybrał podobną drogę kariery - od 1993 r. jest przedstawicielem Polski w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. Z kolei były wicepremier Grzegorz Kołodko po opuszczeniu swojej funkcji został ekspertem Banku Światowego.
Michnik - "żyd roku"
Równie dużym uznaniem cieszy się w tych gremiach Adam Michnik. Został on już uhonorowany nagrodą Prix de Liberte przez francuski Pen Club (czyli międzynarodową organizację literatów ) zaś w USA otrzymał Nagrodę Praw Człowieka im. Roberta Kennedy ego oraz przed kilkoma laty tytuł ,,Żyda roku, nadawany przez amerykańskie organizacje żydowskie. Nie powinno to dziwić, wszakże w Nowym Jorku mieszka brat Michnika, Jerzy ( drugi brat, Stefan, mieszka w Szwecji ). Do bardzo dobrych przyjaciół redaktora ,,Gazety Wyborczej należy m.in. Daniel Cohn-Bendit, sławny przywódca rebelii paryskich studentów w maju 1968 r., a obecnie deputowany do Parlamentu Europejskiego z ramienia niemieckiej Partii Zielonych. Cohn-Bendit odwiedził Michnika wiosną br., gdy przebywał z wizytą w Warszawie.

© Pardon 2006-2016. Wszelkie prawa zastrzeďż˝one. Wszystkie tagi | Kontakt | Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptacj� Regulaminu. | FAQ | Polityka prywatności

u�ywane auta, nieruchomo�ci og�oszenia, RTV - telewizory, kamery wideo, AGD - zmywarki, kuchenki, pralki,
aparaty fotograficzne i cyfrowe, notebooki, laptopy, biustonosze, perfumy, buty damskie, bielizna damska